De caféstoel GOMERA is een model dat wordt aanbevolen voor cafés en restaurants door zijn veelzijdige gebruik. De constructie is gegoten in een speciale mal, waardoor de stoel kan worden gemaakt zonder het gebruik van verbindingen of schroeven, die bij intensief gebruik los zouden kunnen raken en de stoel onstabiel zouden kunnen maken. Zijn lichte en sterke constructie is te danken aan het gebruik van polypropyleen. Het wordt gekenmerkt door zijn weerstand tegen externe factoren als UV-straling en vocht, waardoor de stoelen GOMERA samen met de extra glasvezelversterking en het ANTI-UV-additief een universeel product zijn voor zowel binnen als buiten.
Bouw:
Functionaliteit:
Bovendien:
| Hoogte | 80 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Kleur | Wit |
| Stapelen (max) | 5 |
| Diepte | 42 cm |
| Materiaal | polypropyleen |
| Garantie | 2 Jaar |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |