De Vienna houten bruiloftsstoel weerspiegelt perfect de Weense stijl van elegantie en klasse en is de perfecte keuze voor eigenaars van trouwzalen die een vleugje klassieke charme in hun ruimte willen brengen. De Vienna stoel is verkrijgbaar in twee houtkleuren en kan eenvoudig worden aangepast aan verschillende interieurs, van traditioneel tot modern, terwijl hij tegelijkertijd duurzaamheid en comfort biedt.
Kies voor Vienna stoelen om klassieke charme en functionaliteit aan je ruimte toe te voegen die je gasten zullen verrukken en comfort garanderen tijdens je belangrijkste momenten. Met zijn veelzijdige ontwerp is de Vienna stoel de perfecte keuze voor elke ruimte waar kwaliteit en elegantie centraal staan.
Hoogtepunten van de trouwstoelen in Wenen:
| Hoogte | 89 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Kleur | honing naturel |
| Diepte | 52 cm |
| Garantie | 2 jaar |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |