Conferentiestoelen NEVADA TAP zijn elegante en zeer stevige conferentiestoelen met een modern ontwerp. De stoel is gebaseerd op twee stevige sleden met een 12 mm dik stalen profiel.De zitting en rugleuning zijn bekleed met duurzaam eco-leer. Dankzij het gebruik van dergelijke materialen zijn de stoelen zeer duurzaam en zullen ze lange tijd met succes dienst doen in conferentiezalen en horecagelegenheden. Dankzij het gebruik van dergelijke materialen zijn de stoelen zeer duurzaam en zullen ze lange tijd met succes dienst doen in conferentiezalen en horecagelegenheden. De ideale afmetingen en de goed gekozen ergonomie van de stoelen maken ze zeer comfortabel, ook bij langdurig zitten. Een bijkomend voordeel van de stoelen is dat ze tot 4 stuks stapelbaar zijn, wat het opbergen ervan vergemakkelijkt wanneer ze niet in gebruik zijn.
Belangrijkste kenmerken van de stoelen NEVADA TAP:
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Stapelen (max) | 12 |
| Zitbreedte | 47 cm |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Garantie | 2 Jaar |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |