De stoel FILO is ons voorstel met een uitgesproken vorm en hoge functionaliteit. De karakteristieke opengewerkte rugleuning geeft visuele lichtheid en zorgt tegelijkertijd voor een samenhangende en nette uitstraling van de ruimte. Dit model is ideaal als stoel voor biertuinen, maar ook voor outdoor barzones, bistro’s en bij zwembaden.
De FILO is een eendelige vorm (monoblok) gemaakt van hoogwaardig polypropyleen. Dit materiaal presteert uitstekend in buitenruimtes: het is bestand tegen UV-straling en wisselende weersomstandigheden, en behoudt langdurig zijn kleur en eigenschappen. Het ontbreken van verbindingen verhoogt de stabiliteit en vermindert het risico op beschadigingen. De stoel is zeer licht en stapelbaar – wat het dagelijkse werk en opslag buiten het seizoen aanzienlijk vergemakkelijkt.
De FILO komt perfect tot zijn recht in ruimtes waar flexibiliteit en snelle herinrichting belangrijk zijn . Als stoel voor biertuinen maakt hij lichte en functionele opstellingen mogelijk die de ruimte niet overbelasten en een vlotte rotatie van gasten ondersteunen. Ook ideaal voor restaurantterrassen en bistrozones. Dankzij de weersbestendigheid kan hij ook uitstekend worden gebruikt in zwembadomgevingen.
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Materiaal frame | plastic |
| Gewicht | 4,9 kg |
| Kleur | beige |
| Stapelen (max) | 6 |
| Diepte | 56 cm |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Zitdiepte | 41 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |