VERTICALE is een biertuinstoel met een uitgesproken, ritmische vorm die wordt gecreëerd door verticale latten in de rugleuning en zitting. De open constructie geeft de stoel visuele lichtheid en maakt hem ideaal voor moderne outdoor concepten. Het model trekt de aandacht met zijn detail, zonder de ruimte te domineren. Hij komt perfect tot zijn recht op horecaterrassen, aan bistrot tafels en in relaxzones bij HoReCa-locaties.
De outdoor stoel VERTICALE is vervaardigd uit hoogwaardig polypropyleen dat zorgt voor voldoende stijfheid en weerstand tegen intensief gebruik. De kenmerkende verticale latten in rug en zitting geven het geheel een krachtig karakter. Geïntegreerde armleuningen verhogen het comfort en de ergonomisch gevormde zitting zorgt voor aangenaam zitten, ook gedurende langere tijd.
Het model heeft een zeer laag gewicht, waardoor het eenvoudig te verplaatsen is en de opstelling snel kan worden aangepast. De stoel is stapelbaar, wat opslag van grotere aantallen buiten het seizoen aanzienlijk vergemakkelijkt. VERTICALE is verkrijgbaar in 3 kleurvarianten: beige, antraciet en groen.
VERTICALE past perfect in horecaterrassen waar een uitgesproken detail en visuele lichtheid gewenst zijn. De verticale latten creëren een interessant ritme dat mooi combineert met houten tafelbladen, metalen tafels en moderne parasols .
Als kunststof stoel is dit model ook geschikt voor bistro’s, bars en kantines. Dankzij de weerbestendigheid kan hij worden gebruikt als zwembadstoel in hotels en recreatieobjecten.
| Hoogte | 80 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Materiaal frame | polypropyleen |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Kleur | antraciet |
| Stapelen (max) | 10 |
| Hoogte tot zitting | 46 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Zitbreedte | 41 cm |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte rugleuning | 34 cm |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |