VELO is een outdoor stoel met een lichte, open vorm en subtiel geprofileerde lijnen. De horizontale latten in de rugleuning en de licht afgeronde armleuningen geven het geheel een ontspannen, zomerse uitstraling. Dit model komt perfect tot zijn recht op horecaterrassen, aan restauranttafels en in bistro-omgevingen.
Model VELO onderscheidt zich door een doordachte opbouw op basis van een stabiel frame van hoogwaardig polypropyleen. De uniforme vorm garandeert voldoende stijfheid, terwijl de constructie toch licht blijft. De licht geprofileerde zitting verhoogt het zitcomfort en de geïntegreerde armleuningen zorgen voor extra gemak tijdens langere zitmomenten.
Het zeer lage gewicht maakt het mogelijk om de opstelling snel aan te passen. De stoel is stapelbaar, wat opslag en transport van meerdere exemplaren vereenvoudigt. Het model is verkrijgbaar in 3 kleurvarianten – beige, antraciet en groen.
VELO komt uitstekend tot zijn recht op horecaterrassen met lichte tafelbladen en natuurlijke accenten . De horizontale ruglatten combineren mooi met hout, metaal en architectonisch beton. In moderne bistro’s kan hij worden gecombineerd met eenvoudige tafels en minimalistische verlichting om een samenhangende, overzichtelijke ruimte te creëren.
Dit model is ook een uitstekende keuze voor terraszones bij hotels en zwembaden. In die setting kan hij worden gecombineerd met lage koffietafels en planten in potten. VELO kan bovendien dienen als functionele zwembadstoel.
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Materiaal frame | polypropyleen |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Kleur | beige |
| Stapelen (max) | 10 |
| Hoogte tot zitting | 45 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Zitbreedte | 42 cm |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte rugleuning | 37 cm |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |