De STOEL AERO is ontworpen voor intensief gebruikte buitenruimtes. De dynamische, opengewerkte vorm geeft een lichte uitstraling aan elke inrichting zonder andere elementen te overheersen. De ergonomisch gevormde armleuningen verhogen het zitcomfort en maximaliseren het plezier van de tijd die gasten in uw zaak doorbrengen. Dit model komt perfect tot zijn recht bij bars, in bistro’s, in restaurantzones, op biertuinterrassen en als functionele zwembadstoel.
De STOEL AERO is vervaardigd uit één stuk, wat zorgt voor uitzonderlijke stabiliteit en weerstand tegen intensief gebruik . Het materiaal bestaat uit een combinatie van polypropyleen en met glasvezel versterkte kunststof. Hierdoor is een kunststof stoel ontstaan met een bijzonder hoge duurzaamheid en een zeer laag gewicht.
Model AERO is getest op UV-bestendigheid: het verliest zijn eigenschappen niet onder invloed van zonlicht en behoudt zijn duurzaamheid, zelfs bij langdurige blootstelling aan weersomstandigheden. Dit is een oplossing voor professioneel outdoor gebruik , waar betrouwbaarheid gedurende vele seizoenen essentieel is.
De MEXTRA AERO voelt zich perfect thuis in uiteenlopende commerciële omgevingen. De stoel is ideaal voor restaurantterrassen, bij bars en bistro’s, in hotelterrassen en als stoel voor biertuinen. Dankzij de lichte maar stevige constructie kan de opstelling van tafels snel worden aangepast tijdens drukke seizoenen.
Het gepresenteerde model kan ook dienen als zwembadstoel in SPA-zones en bij hotelzwembaden. AERO is daarnaast een praktische keuze voor wachtruimtes – in praktijken, bij recepties of in dienstverlenende ruimtes.
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Gewicht | 4,3 kg |
| Kleur | zwart |
| Stapelen (max) | 10 |
| Diepte | 63 cm |
| Materiaal | polypropyleen |
| Garantie | 2 jaar |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |