De technorattan stoel AUGUSTO wordt gekenmerkt door een opvallend vlechtwerk, gebaseerd op een stevig frame. De afgeronde rugleuning en geprofileerde armleuningen zorgen voor comfort, terwijl de aluminium constructie– de noodzakelijke duurzaamheid garandeert. Deze combinatie maakt dat dit model perfect tot zijn recht komt op terrassen, in tuinen , maar ook in stijlvolle interieurs van restaurants of cafés .
Bij de AUGUSTO stoel wordt een speciaal zitkussen meegeleverd.
Dankzij het aluminium frame en het duurzame technorattan vlechtwerk behoudt de AUGUSTO stoel zijn kwaliteit gedurende vele jaren en is hij bovendien zeer onderhoudsvriendelijk. Het gepresenteerde model is licht en stapelbaar tot 8 stuks. Dit is de ideale oplossing voor wie waarde hecht aan stijl, duurzaamheid en gebruikscomfort.
| Hoogte | 87 cm |
| Breedte | 68 cm |
| Gewicht | 5,64 kg |
| Diepte | 61 cm |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |