De MONET ONE houten restaurantstoel is een model met een klassieke constructie, die in combinatie met de charme van hout, een perfecte keuze is voor interieurs met een traditionele inrichting. Dit model voldoet aan alle verwachtingen die worden gesteld aan stoelen in restaurants en cafés, en biedt zowel een elegant uiterlijk als functionaliteit en duurzaamheid.
MONET ONE is een stoel met een stevige en duurzame constructie van hoogwaardig hout, wat een lange levensduur garandeert, zelfs bij intensief gebruik in restaurants en cafés. De juiste bouw van de stoel zorgt voor stabiliteit en comfort tijdens het gebruik.
Tijdens de productie gebruiken we een unieke lijmtechniek om de verschillende elementen te verbinden, wat duurzaamheid en veiligheid in gebruik garandeert. Deze techniek bestaat uit het maken van speciale zwaluwstaartverbindingen die het oppervlak van de gelijmde verbindingen vergroten. Het hout dat we voor onze stoelen gebruiken, is zorgvuldig geselecteerd, voorbereid en vrij van knoesten, wat de hoogste productkwaliteit garandeert, zowel esthetisch als functioneel. Bovendien worden onze stoelen zowel met de hand als machinaal geschuurd, waardoor het houtoppervlak glad en aangenaam aanvoelt, en alle details perfect zijn afgewerkt.
Belangrijkste kenmerken van de MONET ONE houten restaurantstoelen
| Hoogte | 89 cm |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Hoogte tot zitting | 46 cm |
| Zitbreedte | 41 cm |
| Zitdiepte | 41 cm |
| Garantie | 2 jaar |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |