De biertuinset OCTOBER SET is een duurzame en functionele set van twee banken en een tafel, ontworpen voor gebruik in restaurant-, café- en bar-tuinen. De zittingen van de banken zijn gemaakt van massief grenen latten gelakt in bruin met een dikte van 28mm, terwijl het tafelblad en de rugleuningen van de banken van hetzelfde materiaal zijn gemaakt met een dikte van 25mm. Zowel de banken als de tafel hebben een sterk stalen frame met poedercoating in zwart. Het gebruik van dergelijke materialen bij de productie zorgt ervoor dat de set geschikt is voor zwaar gebruik in HoReCa-gelegenheden. De maximale belasting van het tafelblad is 120 kg, terwijl die van de bank 320 kg bedraagt. De sets zijn bestand tegen weersomstandigheden, zoals regen of felle zon. Een bijkomend voordeel van de biertuinset OCTOBER SET is dat ze ingeklapt kunnen worden voor eenvoudige opslag.
Belangrijkste kenmerken van de biertuinset OCTOBER SET:
| Soort hout | Gekruid dennenhout |
| Afmetingen van de tafel (L X B X H) | 180x60x79 cm |
| Afmetingen bank (L X B X H) | 180x36x47,5 cm |
| Dikte tafelblad/zitting | 25/28 mm |
| Dikte van het profiel | 2 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Tabel gewicht | 19 kg |
| Bankgewicht | 19,5 kg |
Dankzij een eigen autovloot kunnen we transport met MEXTRA voertuigen aanbieden - inclusief leveringen per grote vrachtwagen. Dit garandeert een veilige en snelle levering direct vanuit ons magazijn naar jou.
Bij het bestellen van goederen in onze online winkel kun je gebruik maken van verschillende beschikbare leveringsmethoden. Wij werken al jaren samen met bedrijven die gespecialiseerd zijn in internationaal transport, zoals DHL, DB SCHENKER en RABEN.
Het is ook mogelijk om persoonlijk bij ons goederen af te halen. Neem contact op met de verkoopafdeling voor informatie.

| Banketové židle: Standard | € 25,00 |
| Ostatní židle | € 50,00 |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | € 230,00 |
| Koktejlové stoly | € 230,00 |
| Stoly s kulatou deskou | € 400,00 |
| Bistro stoly | € 230,00 |
| Potahy na židle | € 10,00 |
| Textil a textilní doplňky | € 10,00 |
| Vozíky na židle | € 230,00 |
| Stolní vozíky | € 500,00 |
| Konektory | € 10,00 |
| Pivní sety | € 300,00 |